Ucuz Astropay Alımı

Ucuz Astropay Alımı

Ucuz Astropay alımı ; Bir ön ödemeli kartım olsun ve dilediğim zaman, dilediğim kadar bozdurabileyim mi diyorsunuz? Haklısınız. Günümüzde, ön ödemeli kart sektörünün en büyük sorunu: satın alınan ön ödemeli kartın bir sınırının olmasıdır. AstroPay bu sınırları ortadan kaldırmaktadır.

Astropay Kart

AstroPay Kart kullanıcılarına istedikleri miktarda kart satın alabilme ve istedikleri miktarda, kart bozumu yapabilme imkanı sunmaktadır. AstroPay Kartınızı, internet şubeler üzerinden satın alabilirsiniz. Şubelerde 5 dolardan başlayıp, 500 dolara kadar çıkan kart seçeneklerini göreceksiniz. Bütçenize en uygun seçeneği belirleyip, müşteri temsilcisi ile görüşmeniz dışında yapmanız gereken hiçbir şey yoktur.

Astropay Kart Nedir ?

Öncelikle bilmemiz gerekenler: AstroPay sanal karttır ve somut olarak edinebilme durumumuz yoktur. Kart ödemenizi AstroPay mobil ödeme, kredi kartınız veya EFT-Havale yöntemleri ile yapabilirsiniz. güncel döviz kurlarına bağlı olarak, fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kur oranlarını sıkıca takip etmekte fayda vardır. Bunların dışında satın alma işlemleriniz bittikten sonra hesabınıza E-Pin tanımlanır. Bu E-Pin’in bütün sorumluluğu size aittir. AstroPay geçen siteler üzerinde dilediğiniz gibi, dilediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Unutmayınız; AstroPay kartınızı 1 sene içerisinde kullanmanız gerekmektedir. 1 sene sonrasında kartınız zaman aşımına uğrayacaktır.

Satın alımı da, kullanımı da oldukça kolay olan AstroPay kart satın almak için daha fazla beklemeyiniz. Bütçenize en uygun ucuz AstroPay seçeneğini belirleyip, müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Güvenli ve kolay ödeme imkanlarından sizler de yararlanmak istiyorsanız AstroPay Kart sahibi olmanız gerekmektedir.

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı