Paykwik Satın Alma

Paykwik Satın Alma

Paykwik Satın Alma, Güvenli ödeme konusunda piyasada birçok kart türü bulunmaktadır. Paykasa Kart, AstroPay en güvenli seçeneklerdendir. Fakat en çok tercih edileni Paykwik Kart’tır. Paykwik, ön ödemeli ve tek kullanımlık bir sanal karttır. Paykwik anlaşmalı web siteler üzerinden dilediğiniz zaman bütçenize en uygun kartı satın alabilirsiniz.

Paykwik Yasal mı?

Ucuz Paykwik satın almak için internet şubeleri ziyaret ederek, şubelerin kendi avantajlarını inceleyebilirsiniz. Normal şartlarda Paykwik Kartlar Euro üzerinden satılmaktadır.

€10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 gibi birçok seçeneği mevcuttur. Bütçenize en uygun olanını belirleyip, satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonrasında ödemenizi yapıyorsunuz.

Ödemenizi Paykwik mobil ödeme yoluyla veya EFT-Havale yöntemleri ile yapabilirsiniz. ödeme işlemlerinden sonra 8,12 ve 16 haneli e-pin oluşturuluyor. Bu pin yardımı ile ödeme işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. Pin size okunduktan sonra kartın sorumluluğu tamamen size ait oluyor.

Kredi Kartıyla Paykwik Al

Paykwik bozum imkanı da vardır. Satın aldığınız zaman olduğu gibi güncel döviz kuru baz alınarak, bozdurma işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bozdurma işlemi için canlı destek hattından destek alabilir veya internet şubeler üzerinden form işlemlerini tamamlayarak, ödeme alabilirsiniz.

Ön ödemeli Kart Satışı

Ödeme 5 dakika içerisinde hesabınızda olacaktır. Siz de bütçenize en uygun Paykwik Kart seçeneğini belirleyip, satın alabilirsiniz. Hem alışverişlerinizde kolaylık olacaktır, hem de birikim yapmanıza olanak sağlayacaktır. Paykwik internet şubelerini ziyaret ediniz.Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı