Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al

Paykwik satın al işlemini en hızlı bizim aracılığımız ile yapabilirsiniz.Ön ödemeli kart pazarının şüphesiz ki en çok tercih edilen kartı: Paykwik Kart’tır. Paykwik, tek kullanımlık bir ön ödemeli karttır. Ön ödemeli kartların çoğu ile aynı özelliklere sahip ve önceliği müşteri memnuniyeti ve güvenlik olan resmi bir ön ödemeli kart markasıdır.

Paykwik Whatsapp Hattı

Paykwik satın almak da oldukça basittir. Hemen Paykwik internet şubeleri üzerinden, bütçenize en uygun Paykwik Kart seçeneğini belirleyerek; müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz. Veya Paykwik whatsapp hattı üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Kart fiyatları güncel döviz kuruna bağlı olarak değişim göstermekte olup, Türk Lirası olarak ödenmektedir.

Euro bazında satışa sunulan kartlar, 10€,15€,20€,30€…1000€ gibi farklı birçok çeşide sahiptir. Satın alma işlemlerinizde ödemenizi EFT-Havale yöntemleri ile yapabiliyorken kredi kartınızla da ödeme yapabilmektesiniz.

Ödeme işlemlerinden sonra kartınıza tanımlı 8,12 veya 16 haneli bir e-pin oluşturuluyor. Bu pin’i ödemelerinizi yaparken kullanacaksınız.

Paykwik Bozdurma

Paykwik anlaşmalı alışveriş siteleri ve online oyun siteleri üzerinden güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Paykwik bozdurma işlemleri de oldukça basittir. Yine aynı şekilde form işlemleri yaparak veya müşteri temsilcisine bağlanarak da bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Unutmayınız; Paykwik Kart tek kullanımlıktır. Satın alırken de bozdururken de döviz kuruna bağlı olarak fiyatları değişiklik gösterecektir. Bu nedenle döviz kurlarını takipte kalmakta fayda vardır.

 

paykwik kart satın al
ucuz paykwik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı