Paykwik Bozum

Paykwik Bozum

Paykwik bozum; İnternet alışverişlerinizde ödemelerinizi kolaylıkla yapmak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz Paykwik Kart ödemelerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayan en güvenilir ön ödemeli, sanal karttır. Senelik ve tek kullanımlıktır. Anlaşmalı, yasal web siteleri üzerinden güvenle kullanabilirsiniz.

Paykwik Kart Bozdurma

Paykwik geçen web sitelerini de internet şubelerinden öğrenebilirsiniz. Sanal oyun içerikleri ve daha birçok işleminizi Paykwik kart ile yapabilirsiniz. Kartınızı internet şube üzerinden satın alabiliyorsunuz. Güncel döviz kuruna bağlı olarak fiyatları değişiklik gösteriyor. Yani 10, 15, 20 Euro gibi rakamlardan başlayarak 250,500,1000 Euro gibi yüksek rakamlara kadar birçok çeşidi bulunuyor.

Ucuz Paykwik

Ucuz Paykwik satın alabilmek için; fiyatları araştırması yapmanız gerekiyor. Bazı internet şubelerin kendilerine has indirimleri olabiliyor. Satın almak için bir seçenek belirledikten sonra Paykwik web sitesine üye oluyorsunuz. Geriye müşteri temsilcisi ile iletişim kurmak kalıyor. Gerekli bilgileri verdikten sonra ödeme işlemlerinizi yapıyorsunuz. Ödemelerinizi Paykwik mobil ödeme veya EFT-Havale yöntemleri ile yapabiliyorsunuz. İşlemler tamamlandıktan sonra e-pin oluşturuluyor. E pinler 8,12 ve 16 haneli olabiliyor. Yazı ve rakamlardan oluşuyor. E-pin ile anlaşmalı alışveriş veya oyun sitelerinden ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Unutmayınız: Paykwik kart tek kullanımlıktır ve 1 sene geçerlidir. 1 seneyi aşan zamanlarda kartınız geçerliliğini yitirecektir. Paykwik kart’ın büyün avantajlarından faydalanabilmek içini hızlıca internet şubeleri ziyaret ediniz. Bütçenize en uygun kart ile bütçenizi genişletiniz.Facebook sayfamızı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı