Paykasa Satış Noktaları

Paykasa Satış Noktaları Nerelerdir ?

Paykasa satış noktaları, güvenli olarak resmi bayilerdir.

Çağımızın en büyük sorunu haline gelen banka mecburiyetleri, kullanıcıları oldukça zor durumlara düşürmektedir. Nedeni kimi zaman kesintiler ve kimi zaman da ödeme işlemi tamamlanırken yaşanan aksaklıklardır. Tüm bu sorunları ortadan kaldırarak, ödemelerinizi keyifli ve en güvenilir şekli ile yapmanızı sağlayacak olan ön ödemeli kartınız: Paykasa Kart olacaktır.

Paykasa Resmi Bayiler Hangileridir ?

Paykasa nedir? Cevabı çok basit; Paykasa ön ödemeli bir sanal karttır. Yani somut olarak edinemezsiniz. İnternet şubeleri aracılığı ile kolaylıkla satın alıp, anlaşmalı web siteleri üzerinden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Şimdi diyeceksiniz ki Paykasa kart satın almak için ne yapılmalı? Onun da cevabı çok basit.

Hemen Paykasa satış noktalarını ziyaret ediniz. Burada karşınıza kart seçenekleri çıkacak. Bu seçenekler, 10-15-20-25-30-40-50-100-250 Euro şeklindedir. Güncel döviz kuruna bağlı olarak fiyatlarının TL cinsinden değerlerini de göreceksiniz. Ödemenizi de yine TL bazında yapacaksınız. Satın alma işlemlerinden önce internet şubelere üye olursanız, şubenin kendine özel avantajlarını da görebileceksiniz. Her şubenin kendine ait bir canlı destek hattı vardır. Paykasa whatsapp hattı üzerinden de yine destek alabilirsiniz.Alışveriş yaptığınız site mutlaka resmi bayi olmalıdır.Lütfen özen gösteriniz.Paykasa dolandırıcılarına dikkat edilmelidir.Hangi sitenin resmi bayi olup olmadığını merkez siteden görebilirsiniz.

Paykasa kredi kartıyla almak mümkün mü ?

Canlı destek hatları üzerinden yapacağınız görüşmelerde, gerekli bilgiler alınır ve verilir. Hemen ardından ödeme işlemlerine geçilir. Ödemeleriniz Paykasa mobil ödeme ile veya Kredi kartınızla veya EFT-Havale yöntemleri ile yapabilirsiniz. 8-12 ve 16 haneli E-Pin oluşturulur. Ve oluşturulan pin size okunur. Aynı zamanda mail olarak da gelir. Ödemelerinizi, bu pin yardımı ile tamamlayacaksınız. Paykasa Kart satın almak ve kullanmak da çok basit.Gerçek Kart Paykasa Türkiye resmi ana bayidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı