Paykasa Resmi Bayi Güvencesi

Paykasa Resmi Bayi

İnternet üzerinden alışveriş yapacaksınız, ne kredi kartınız ne de herhangi bir banka kartınız yok. Yapacağınız şey çok basit. Hemen Paykasa resmi internet sitelerinden, Paykasa Kart satın alabilirsiniz.

Paykasa, ön ödemeli bir sanal karttır. Online işlemlerle veya müşteri temsilcisi ile görüşmek kaydıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnternet şubelerde karşınıza 10€,15€,20€,25€,30€ gibi küçük rakamlardan başlayarak 500 EUR, 1000 EUR gibi büyük rakamlara kadar çıkabilmektedir.

Paykasa Al Sat Bozdur

Bütçenize uyacak bütün çeşitlere sahip olmakla birlikte; kolay ve ucuz satın alma imkanlarını da sizlere sunmaktadır. Fiyatlar Euro üzerinden verilir ve güncel döviz kuruna bağlı olarak Türk Lirası’na çevrilir. Her iki haliniz de Paykasa internet şube üzerinden görebilirsiniz. Hangi kartı satın alacağınıza karar verdikten sonra müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Tabi bundan önce eğer siteye üye olursanız ek avantajları da elde etmiş olacaksınız.

E-pin pazarında büyük pay sahibi

Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sırasında ödeme işlemlerinizi yapacaksınız. Paykasa mobil ödeme yöntemine ek olarak kredi karınızla da ödeme yapabiliyorsunuz. Akabinde Paykasa satın almış olacaksınız. Canlı destekten on altı haneli pin kodunuz okunacak. Bu pin ile ödeme işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

İşte hepsi bu kadar. Paykasa satın almak bu kadar basit. Oldukça güvenli ve kolay ödeme olanakları ile Paykasa kart müşteri memnuniyetini esas alan muazzam bir sisteme sahiptir. Siz de ön ödemeli kartınız olsun istiyorsanız hemen internet şubeleri ziyaret edin ve bütçenize en uygun kart seçeneğini belirleyin.

paykasa resmi
türkiye resmi bayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı