Paykasa Kart

Ön ödemeli kart sektörünün şüphesiz ki en başarılı seçeneği: Paykasa Kart’tır. Paykwik ve Astropay Kart gibi bu da, ön ödemeli bir sanal karttır. Sanal kart seçenekleri arasında en çok tercih edilen kart seçeneğidir.

Satın alması ve alışverişlerde kullanımı oldukça basit ve kazançlıdır. Hem güvenli hem de kazançlı… Paykasa Kart’ı internet şubeler üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. İnternet şubeler içerisinde, canlı destek bölümleri bulunmaktadır. Bunlardan önce, size en uygun miktarı belirlemeniz gerekmektedir. 10 Euro gibi küçük rakamlardan başlayarak, 5000 Euro’ya kadar birçok seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Güncel döviz kuruna bağlı olarak site üzerinden Türk Lirası karşılıklarını göreceksiniz. Bütçenizi en uygun kartı seçtikten sonra canlı destek hattında müşteri temsilcisine gerekli bilgileri aktarıp, ödeme kısmına geçiyorsunuz. Ödemeyi EFT-Havale yöntemleri veya kartlarınızla yapabiliyorsunuz. Akabinde müşteri temsilcisi size 16 haneli kodunuzu okuyor. Bu kod alışverişlerinizde ödeme işlemlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

paykasa kart al
paykasa kart bozum

Ve artık Paykasa Kart sahibisiniz. Bu kartınızı dilediğiniz zaman, yine internet şubeler üzerinden bozdurabilirsiniz. Güncel döviz kurlarına bağlı olarak değişim gösteren fiyatlar, bozdurma zamanınızda da kazançlı çıkmanızı sağlayabilmektedir. Sizde bu kartı satın almak istiyorsanız, hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güvenli ve hızlı ödemeli kartınızı kolaylıkla satın alabilir ve alışverişlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Paykasa fiyatları için bizden bilgi alınız.En uygun fiyat garantisi veriyoruz ve Paykasa bozdurma işlemi sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı