Paykasa Fiyatları

PAYKASA FİYATLARI

Paykasa fiyatları anlık avro kuruna göre değişiklik gösterir.
Paykasa fiyatlarından önce, Paykasa nedir? Bu soruyu cevaplayalım.
Paykasa; online ödemelerinizde kullanabileceğiniz bir ön ödeme yöntemidir.
16 haneli pin kodu ile bu ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Resmi ve resmi olmayan Paykasa satıcıları bulunmaktadır.Türkiye resmi Paykasa bayilerini tercih etmelisiniz ki, işlem güveniliğiniz garantili olsun.
Resmi bayi sitelerine giriş yaptıktan sonra, müşteri hizmetlerine bağlanınız.Ardından kalan işlemlerinizi temsilci ile anında çözümlersiniz.Sizden kaç Paykasa Kart alacağınız sorulur.Güncel Euro kuruna bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.
Siz ödemenizi kendi banka hesabınızdan ya da ATM üzerinden gerçekleştirdikten sonra, temsilciye ödemeyi gerçekleştirdiğinizi bildirirsiniz.Ardından hesap kontrolü yapılır ve saniyeler içerisinde almak istediğiniz miktarda ki Paykasa Kart, 16 haneli pin kodu olarak size iletilir.
Çok hızlı ve güvenli bir ön ödeme yöntemi olan Paykasa;
Astropay, Paykwik, Jeton gibi ön ödeme yöntemleriyle kıyaslandığında sektör lideridir.
Paykasa resmi bayilerinden aynı zamanda, Paykasa bozum işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
Bozum işlemi için müşteri temsilcimizden lütfen bilgi alınız.

paykasa fiyatları
paykasa kart fiyatları için bilgi alınız

Paykasa kart bozum işlemlerini sitemizden güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Bozum için gerekenler 16 haneli kart numarası ve kart miktar tutarıdır.Sistem komisyon kestiği için bire bir avro bazından ödeme yapamıyoruz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kart numaranızı gönderdikten sonra bozum panelinde kart bozulur.Daha sonra işlem başarı ile gerçekleşirse sizin adınız banka hesabına TL bazından ödeme gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı
Powered by