Papara

Papara Kart

Papara kart nedir? Kredi kartı ve banka kartlarından sıkıldınız mı? Haklısınız. Çünkü banka mecburiyetleri alışverişlerinizi çileye dönüştürmektedir. Bu nedenle size yardımcı olacak, yeni nesil ödeme yöntemi ile tanışın: Papara Dijital Cüzdan.

Papara

Papara, internet üzerinden veya anlaşmalı noktalar üzerinden kolaylıkla satın alabileceğiniz ve dünyanın her yerinde güvenle kullanabileceğiniz bir karttır. İki farklı şekilde kullanıma sunulmaktadır. Birincisi: internet şubeler üzerinden, ön ödeme yaparak satın alabildiğiniz halidir.

Yani diğer ön ödemeli kartlar gibi müşteri temsilcisinden destek alabilir veya form işlemlerini tamamlayarak, kartınızı satın alabilirsiniz. Papara satın alma işlemleri oldukça basittir. İkinci seçeneği ise: çipli ve temaslı ödemeye açık olan karttır. 250.000 liraya kadar ödeme yapabilme imkanını da sizlere sunmaktadır.Astropay Al.

Anlaşmalı noktalardan belli bir kart ücreti ödemek sureti ile satın alabiliyorsunuz. Kartlarınıza dilediğiniz ATM’den para yükleyebilirsiniz.Paykasa Satın Al.

Yüklediğiniz paraları Papara anlaşmalı sitelerde ve alışveriş yaptığınız her yerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında kredi kartınızı veya banka kartınızı da yine Papara hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Böylelikle kartınıza para yükleyemediğiniz durumlarda, tanımladığınız kartınız üzerinden hesabınıza para girişi için talimat verebilirsiniz.Ucuz Astropay, ucuz paykwik.

Son derece güvenli olan Papara’yı satın almak için internet şubelerden araştırmalar yapabilirsiniz. yaş sınırı diğer kartlara göre daha düşüktür. Yani 18 yaş mecburiyeti bulunmamaktadır. 13 yaşını dolduran herkes Papara Kart satın alabilmektedir. Kredi kartı ve banka kartından çok farklı bir sisteme sahip olan Papara Kart ı satın almak için daha fazla beklemeyin.

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı