Neden Paycasa Kart?

Paycasa Kart

Ön ödemeli kartlar arasında en çok tercih edilen ve en güvenilir kart olarak bilinen Paycasa Kart, kullanıcı memnuniyeti ile en popüler kartlardan bir tanesidir. Piyasada kullanımda olan Astropay, PaykWik gibi diğer ön ödemeli kartlarla benzer özellikler taşımaktadır.

Paycasa güvenli mi?

Peki Paycasa Kart güvenli midir? Bundan hiç kuşkunuz olmasın çünkü kartınızı satın alırken de, kullanırken de güvenli siteleri kullanıyor olacaksınız. Paycasa Kart satın almak da oldukça kolaydır. İnternet şubeler üzerinden yalnızca müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak, kartınızı alabilirsiniz. İnternet şubelere üye olmanız durumunda da şubenin özel avantajlarını görebilirsiniz. Ön ödemeli kartınızı alırken güncel kur oranlarını incelemeniz gerektiğini unutmayınız. Çünkü fiyatlar oranlara bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Fiyatlar: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 olarak belirlenmiştir. Satın alırken ödemenizi Türk Lirası olarak yapmaktasınız. Müşteri temsilcisi sizi ödeme konusunda yönlendirecektir. İşlemler tamamlandıktan sonra 8,12 ve 16 haneli bir e-pin okunacaktır. Bu pin ile oyun siteleri ve anlaşmalı alışveriş sitelerinde ödeme işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Paycasa Al

Paycasa almak işte bu kadar basit. Satın aldığınız kartınız size kazanç da sağlayabilmektedir. Kartınızı satın alırken güncel kur oranlarına bağlı değişim gösteren fiyatlar Paycasa bozdurma işlemlerinizi yapacağınızda da değişim gösterecektir. Bu nedenle kur oranlarını dikkatlice takip ederseniz Paycasa Kart’ın avantajlarını bir kez daha görmüş olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı