Cashixir

Cashixir Al

Cashixir Al: kredi kartlarından yapılan kesintiler kullanıcıların canını sıkmaktadır. Yalnız bununla da kalmayan bankalar; internet ödemelerinde telefona gelen şifreler, sistemin düşmesi gibi birçok sebeple kullanıcıları bıktırmıştır. Banka mecburiyetini ortadan kaldıran, yeni nesil ön ödemeli kartlardan en çok tercih edileni Cashixir Karttır.

Cashixir Kart

Cashixir nedir ? internet üzerinden satışa sunulan, ön ödemeli bir sanal karttır. Güvenli ve oldukça rahat ödemeler yapmanıza olanak sağlamaktadır. Cashixir anlaşmalı siteler üzerinden kullanıma açıktır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz dijital ortama kartınızı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Cashixir fiyatları

Cashixir internet şubeleri aracılığı ile kart seçeneklerini inceleyebilir ve bütçenize en uygun kart seçeneğini belirleyebilirsiniz. Öncelikle site içerisinde karşılaşacağınız kart seçeneklerinden bahsedelim: kartlar €10,€15, €20, €60, €100, €170, €200, €250, €500, €1000 … €20.000 gibi rakamlarla karşımıza çıkıyor.

Cashixir Kart Al

Güncel döviz kuruna bağlı olarak, fiyatlar Türk Lirası karşılıkları ile yazılıyor. Kartınızı satın almak için, her şubede bulunan canlı destek hatlarını aramanız gerekecektir.
Müşteri temsilcisi sizi bilgilendirecek ve bilgileriniz ışığında hesabınızı oluşturacaktır. Ardından ödeme işlemine geçeceksiniz. Ödemelerinizi EFT-Havale yöntemleri ile yapabilirsiniz. hesabınız 16 haneli bir kart numarası ve 5 haneli kullanıcı şifresi ile aktifleştirilir.

Cashixir Para Yatırma

Kartınızı, kart numaranız ve şifreniz ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz legal site üzerinde kullanabilirsiniz.  Cashixir avantajlarından faydalanabilmek için internet şubelere abone olabilir ve şubelerin kendi, özel ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Hemen Cashixir yasal sitelerini ziyaret edip, fiyatları inceleyiniz.

cashixir nedir
cashixir-resmi-bayi
Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı