Cashixir Fiyatları

Cashixir Fiyatları 19 Ekim 2019

Cashixir fiyatlarından önce Cashixir nedir? bunu açıklayalım. Cashixir : bir ön ödeme yöntemidir.Astropay, Paykasa, Paykwik gibi online alışveriş sitelerinde geçerliliği olan bir karttır.Tabi mutlaka satın almadan önce sitenizde Cashixir Kart geçerli mi değil mi lütfen kontrol ediniz.

Cashixir Kart Fiyatları

10 EUR – 80 TL     (19 Ekim 2019 Saat 18:15 ile geçerli fiyat.Lütfen güncel fiyat bilgisi alınız.)
100 EUR – 720 TL (19 Ekim 2019 Saat 18:15 ile geçerli fiyat.Lütfen güncel fiyat bilgisi alınız.)
Cashixir kart on altı haneden oluşan numaralara sahiptir.Gerçek Kart müşteri temsilcileri aracılığı ile anlık Cashixir fiyatlarını öğrenip ödemeyi yaptıktan sonra bir kaç dakika içinde bu karta sahip olabilirsiniz.

Cashixir Fiyatları Neye Göre Değişir?

Cashixir fiyatları anlık Euro kuruna göre değişmektedir ve uygun fiyatlar ile Gerçek Kart aracılığıla alabilirsiniz.Yazılımsal alt yapı olarak güvenli ve hızlı bir deneyim yaşatan bu kart diğer ön ödeme yöntemlerinden farksızdır.Alımlarınızı güvendiğiniz Cashixir resmi bayilerinden yapınız.Her sektörde olduğu gibi kötü niyetli insanlar bu sektörde de oldukça fazladır.

Cashixir Kart Nerelerde Geçerlidir?

Cashixir Kart anlaşmalı olduğu sitelerde geçerlidir ve belirli periyotlar ile değişmektedir.Cashixir fiyatları nı öğrendikten sonra alım yapmaya karar vermeden önce lütfen kullanacağınız yerde geçerli olup olmadığını kontrol ediniz.Yasalara aykırı illegal bahis sitelerinde ve türevleri sitelerde kullanımı yasaktır ve kullanımı durumunda yasal sorumluluk tamamen son kullanıcıya aittir.

Papara mı Cashixir Kart mı?

Papara elektronik cüzdandır ve işlem hızınızın garantisi yoktur.Fakat Cashixir Kart ön ödeme yöntemidir ve maksimum 5 dakikaya size teslim edilir.Facebook sayfamızı takip ediniz.

Astropay - Cashixir - Paykasa - Paykwik
Cashixir Paykasa Paykwik Astropay Resmi Bayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı
Powered by