Astropay Türkiye

Astropay Türkiye Resmi Kart

astropay türkiye
astropay al sat

Astropay Türkiye, yeni çağın ihtiyaçlarından bir tanesi de ön ödemeli kartlardır. Kullanıcılar, banka prosedürlerinden ve kurallardan oldukça sıkılmış durumdadır. Bu nedenle sanal paralara yönelimler oluyor. Piyasada, Paykasa Kart, PaykWik Kart gibi birçok ön ödemeli kart bulunmaktadır. Fakat AstroPay, bunlardan biraz daha farklıdır.

AstroPay Kart, dolar üzerinden satılmaktadır. Yani diğer sanal kartlar gibi güncel döviz kuru baz alınarak satılır ve bozdurma işlemleri de yine güncel döviz kuru baz alınarak yapılır.

Bu arada Ons Altın son bir ayın oldukça gerisinde.Kötü giden piyasa koşulları altını da vurdu.Yükselmesi beklenen ons altın son ayda değer kaybetti.Peki, AstroPay nereden alınır derseniz, hemen cevabını verelim. AstroPay Türkiye Kart internet şubeleri üzerinden satışa sunulur.

Astropay Bozum

1 dolardan başlayan kart seçenekleri, 500 dolara kadar çıkmaktadır. Dilediğiniz, bütçenize uyan kartı satın almadan önce ucuz AstroPay satın alabilmeniz için; bütün şubeleri ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Satın alacağınız kart için, canlı destek hattı üzerinden, müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Astropay Bozdurma

Müşteri temsilcisi size gerekli bilgileri verecektir. Akabinde hesabınız oluşturuluyor ve hesabınıza 8,12 ve 16 haneli olabilen bir E-pin tanımlanıyor. E-pin’in bütün sorumluluğu size aittir. E-pin yardımı ile ödemelerinizi tamamlayacaksınız.

Dilediğiniz zaman AstroPay bozdurma işlemi de yapabilirsiniz. Yine, müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Güncel döviz kuruna bağlı olarak bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ödemeniz belirttiğiniz hesabınıza 5 dakika içerisinde yapılacaktır. Güvenli ve hızlı ödemenin adresi, AstroPay Türkiye ile tanışmak için hemen internet şubeleri ziyaret ediniz.

 

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı