Astropay Kart

Astropay Kart : gün içerisinde internet üzerinden birçok alışveriş sitesini ziyaret ediyoruz. Bu sitelerden satın aldığımız ürünler oluyor. Bununla birlikte, internet üzerinden oyun oynuyoruz.

Bu oyunlarda sanal paralar kullanıyoruz ve oyunda gerekli birçok objeyi sanal paralar ile satın alabiliyoruz. Bu ihtiyaçlarımızı karşılarken ödeme yapabilmek için bir banka kartına ihtiyaç duyuyoruz. Aslında duyuyorduk…

AstroPay Kart, banka kartı ihtiyacımızı ortadan kaldırmaktadır. Nasıl mı? Bu kart internet şubeler tarafından satın alabileceğiniz bir sanal karttır.

İnternet üzerinden satılmakta olan bu ön ödemeli kart, 15 Euro’dan, 250 Euro’ya kadar birçok seçeneği ile güncel döviz kuruna bağlı olarak Türk Lirası ile satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, internet şube üzerinden, canlı destek hatlarını arayıp bilgileri almak ve gereken bilgileri yetkililere aktarmaktır.

astropay kart satın al
astropay kart bozdur

Gerçek Kart canlı destek hattı üzerinden müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşme sonrasında, ödeme işlemine geçiyorsunuz. Ödemenizi EFT-Havale yöntemi ile yapabilirsiniz veya dilerseniz Atm’lerden de ödeme yaparak, satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşlemleriniz bittikten sonra müşteri temsilcisi size 16 haneli kod okuyacaktır.

Bu kod mail adresinize de gelecektir. Kod yardımı ile anlaşmalı web siteleri üzerinden alışverişlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Kullanmadığınız AstroPay Kart’ınızı dilediğiniz zaman bozdurabilirsiniz ve geri ödeme alabilirsiniz. Ön ödemeli kartların en çok tercih edileni AstroPay Kart satın almak için daha fazla beklemeyiniz.

Diğer ön ödemeli Paykasa ve Paykwik Kart bilgileri için diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı