Astropay Kart Nedir?

Astropay

Astropay Kart Nedir?Ön ödemeli sanal kartlar son dönemleri en popüler, ödeme araçlarıdır. Özellikle online oyun sektöründe tercih edilmektedir. Online oyun sitelerinde banka mecburiyeti bulunan ödemeleri yapmak oldukça zorlayıcı ve zaman kaybı demektir. Bu nedenle kullanıcılar genellikle tek kullanımlık ön ödemeli kartları tercih etmektedir.

Astropay Nasıl Alınır?

Piyasada Euro bazında satışa sunulan, Paykasa ve PaykWik kartın tersine, AstroPay Dolar üzerinden satışa sunulur. Rakiplerine nazaran daha rahat bir kullanım imkanı sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Neden mi? AstroPay, dilediğiniz zaman, dilediğiniz miktarda bozdurulma olanağına sahiptir.

Yani 500 Dolar tutarında bir kartınız var ve bozdurmak istiyorsunuz. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçip, 200 Dolarını bozdurabiliyorsunuz. Bu da kullanım yönünden kaybınızı azaltmış oluyor. Peki, AstroPay nasıl alınır? Bunun cevabı çok basit. AstroPay internet şubelerini ziyaret ediniz. Tamında canlı destek hizmeti verilmektedir.

Burada öncelikle güncel döviz kuru baz alınarak kartların TL karşılıklarını göreceksiniz. Tabi burada en önemli nokta: dilediğiniz tutarda AstroPay kart satın alabildiğinizdir.

Bütçenize en uygun kartı belirledikten sonra, müşteri temsilcisi ile iletişim kuruyorsunuz. Gerekli yönlendirmeler de yapıldıktan sonra e-pin oluşturuluyor. E-pin yardımı ile ödemelerinizi tamamlıyorsunuz.

Astropay Satın Al

AstroPay satın almak oldukça basittir. Kullanım alanı da geniş olan kartınızı dilediğiniz zaman legal/anlaşmalı sitelerde kullanabilirsiniz. Döviz kurunu takip ederek, bütçenize en uygun kartı belirleyebilir veya mevcut kartınızı bozdurup, kazanç sağlayabilirsiniz.Astropay Kart nedir sorularınıza umarız cevap verebilmişizdir.

 

astropay resmi bayi
astropay kart al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı