Astropay ile ne yapılır?

Astropay

Astropay ile ne yapılır, günümüzde en çok kullanılan ön ödeme araçlarından bir tanesi de AstroPay Karttır. Döviz kuru baz alınarak fiyatları belirlenir ve en güvenli şekilde ödemelerinizi yapmanız amaçlanır. AstroPay kart ile online oyun oynarken veya anlaşmalı sosyal medya hesaplarında, alışveriş sitelerinde güvenli ve kolay ödeme yaparsınız.

AstroPay nereden alınır? Kartlar, internet şubeler aracılığı ile satılmaktadır. AstroPay satın almak için bu siteleri ziyaret edebilirsiniz. Sitede dolar bazında fiyatlandırılmış kart seçeneklerini göreceksiniz. Fakat AstroPay Card’ın rakiplerinden bir farkı var o da: miktarı sizin belirleyebiliyor oluşunuzdur.

Yani dilerseniz 10 Dolarlık kartlardan alırsınız, dilerseniz 9 Dolarlık kart alabilirsiniz. Gelelim nasıl satın alınacağına; internet şubelerden bütçenize en uygun kartı belirliyorsunuz. Ardından müşteri temsilcisi ile iletişime geçiyorsunuz. Müşteri temsilcisinin yönlendirmeleri ve gerekli bilgilerin tamamlanması ile ödeme kısmına geliyoruz.

Astropay resmi

Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz. EFT ve Havale yöntemleri de yine seçenek olarak sizlere sunulmaktadır. AstroPay resmi web sitesi üzerinden satın aldığınız kartınıza tanımlı bir adet e-pin oluşturulur. Bu pin size mail olarak veya sms olarak da ulaştırılmaktadır. Akabinde; pin’in bütün sorumluluğu sizin olacaktır.

AstroPay bozdurma gibi imkanlarınız da vardır. Satın aldığınız kartınızı 1 sene içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Fakat bozdurmak isterseniz yine aynı adımları izleyerek, güncel döviz kuruna bağlı olarak bozdurma işlemleriniz yapabilirsiniz. işte bu kadar. Siz de hemen AstroPay web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.Astropay ile ne yapılır sorularına umarız cevap verebilmişizdir.

Merkezi Uruguay olan bu kart tüm dünyada geniş bir kullanım ağına sahiptir.Son derece güvenli ve uygun komisyon oranlarına sahip bu kart liderliği bırakmayacakmış gibi görünüyor.

 

astropay al ve sat
astropay web
Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı